Zespół specjalistów przyjmujących Familio Lubuskie Centrum Zdrowia

mgr Michalina Pokorska

FIZJOTERAPEUTA DZIECIĘCY, FAMILIO, KINESIS CENTRUM FIZJOTERAPII DZIECIĘCEJ

 

Michalina ukończyła studia magisterskie na Akademii Medycznej we Wrocławiu na kierunku fizjoterapia.

Zainteresowanie terapią najmłodszych przyszło wraz z licznymi praktykami odbywającymi w ośrodkach rehabilitacji dziecięcej, oddziałach pediatrycznych oraz patologii noworodka.

Podnosząc swoje kwalifikacje uczestniczy w wielu konferencjach i szkoleniach. W codziennej pracy korzysta między innymi z kinesiotejpingu oraz jest terapeutą metody Vojty.

Od 7 lat prowadzi Kinesis – Centrum Fizjoterapii Dziecięcej, gdzie na co dzień wykorzystuje wiedzę i umiejętności terapeutyczne pracując z małymi pacjentami oraz ich opiekunami. Bardzo dużo uwagi poświęca pozytywnej atmosferze oraz objaśnieniom w trakcie diagnostyki czy terapii. Dobre zrozumienie ze strony rodziców czy opiekunów znacząco wpływa na proces rehabilitacji dziecka.

Współpracuje Centrum Rodziny, Szkołą Rodzenia Ksenia gdzie prowadzi warsztaty dla przyszłych rodziców oraz z FoodMed Centrum, aby kompleksowo wspierać proces terapii.

mgr Małgorzata Buczyńska

FIZJOTERAPEUTA DZIECIĘCY, FAMILIO, KINESIS CENTRUM FIZJOTERAPII DZIECIĘCEJ

 

Małgosia z wykształcenia jest magistrem fizjoterapii. Ukończyła studia wyższe na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu uzyskując tytuł magistra fizjoterapii. Tam utwierdziła się w przekonaniu, że swoją przyszłość zwiąże z terapią dzieci.

Chcąc poszerzać umiejętności i wiedzę, już na etapie studiów angażowała się w pracę, jako wolontariusz w ośrodkach rehabilitacji dziecięcej.

Jest certyfikowanym terapeuta NDT Bobath oraz NDT Bobath Baby, uczestniczy w konferencjach i szkoleniach stale podnoszą kwalifikacje.

Dobrze wie, że dla sprawnego przebiegu rehabilitacji najmłodszych, niezbędnym czynnikiem jest nawiązanie relacji między dzieckiem a terapeutą, zapewnienie poczucia komfortu i bezpieczeństwa, pełna współpraca i zaufanie rodziców aby razem realizować założone cele.

W swojej pracy kieruje się mottem „ Moja praca to moja pasja”.

mgr Joanna Pluta

TERAPEUTA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ, PSYCHOLOG DZIECIĘCY, FAMILIO

 

Z wykształcenia psycholog. Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II w Lublinie.

Ukończyła również studia podyplomowe na UMCS z zakresu diagnozy i terapii neuropsychologicznej, które poszerzyły jej wiedzę w obszarze psychologicznej i mózgowej organizacji procesów psychicznych. Certyfikowany terapeuta integracji sensorycznej (SI),dzięki czemu może w swojej pracy łączyć zdobytą wiedzę i pasję.

Ma bogate doświadczenie w pracy z dziećmi, które zdobyła pracując w przedszkolu i szkole podstawowej w charakterze psychologa i terapeuty integracji sensorycznej. Od 3 lat związana jest z NZOZ „Elfik”, gdzie prowadzi terapię małych pacjentów.

Uwielbia pracę z dziećmi i stara się znaleźć do każdego z nich odpowiednie podejście. W obszarze jej zainteresowań zawodowych znajdują się autyzm i całościowe zaburzenia rozwoju. Uczestniczka wielu szkoleń z tego zakresu.

mgr Magdalena Symańska

NEUROLOGOPEDA, PEDAGOG, FAMILIO

 

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, Dolnośląskiej Szkoły Wyższej i Uniwersytetu Zielonogórskiego. Z wykształcenia jest pedagogiem oraz neurologopedą klinicznym i terapeutą wczesnej interwencji logopedycznej. W pracy zawodowej zajmuje się terapią neurologopedyczną dzieci oraz wczesną profilaktyką logopedyczną najmłodszych pacjentów. Wspiera rozwój mowy oraz komunikacji i pomaga rodzicom w prawidłowym karmieniu niemowląt.

Lubuskie Centrum Zdrowia
ul. Bolesława Chrobrego 20a

tel. 795 620 820

Profesjonalne centrum fizjoterapii, rehabilitacji oraz terapii zaburzeń integracji sensorycznej, wsparte specjalistami w terapiach stawia na jakość i zadowolenie każdego pacjenta.

Umów wizytę i przekonaj się!

SPOŁECZNOŚĆ